Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf Domů

Copyright 2013 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz

APACHE - Ryze česká značka kol na našem trhu. Jedná se o kola  střední   až   nejvyšší třídy postavená na  výhradně prvotřídních rámech z karbonu a kvalitního aluminia třídy 7005 T6  nové ,speciální konstrukce. Díky českému původu je cena více než přijatelná . Na sériovém rámu Totem Race získal Jarda Kulhavý v roce 2003 tituly mistra republiky, Evropy i světa v kategorii U23. Pro letošní rok byly inovovány materiály rámů a hlavně přibyla další,nová  elektrokola a devětadvacítky. Od roku 2014 je doplněn sortiment i kola rozměru 27,5 " .

Do portfolia značky patří i kola HEAVY TOOLS - tradiční a prověřená kvalita za velice příznivé ceny. Tyto kola se vyrábějí v Rakousku, známé továrně KTM.

Skladem jsou i modely z minulých let za zvýhodněné ceny. Neváhejte nás kontaktovat, určitě Vám připravíme zajímavou nabídku.

ONLINE KATALOGY Pro letošní rok se nabídka dirmy apache opět rozrostla o několik nových modelů. 2018_CZ_Apache collection bikes web CZ.pdf 2018_CZ_Apache collection ebikes web CZ.pdf